HAKKIMIZDA

Tarihçemiz: Şirketimizin temelleri kurucu ortağımız Ahmet Göktaş tarafından 1988 yılında atılmış,1992 yılına kadar çoklu ortaklık şeklinde şimdi Halk Sigorta A.Ş. ünvanı olan Birlik Sigorta ile şimdi ünvanını Yapı Kredi Sigorta olarak değiştiren, o zamanki Halk Sigorta A.Ş. nin Acentelikleri yürütülmüş, 24 Temmuz 1992 tarihinde ise Güvenç Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd.Şti. kurularak 2005 yılına kadar yine şimdi Fransızlara satılarak ünvanını Groupama Sigorta A.Ş olarak değiştiren Başak Sigorta A.Ş nin acenteliği yürütülmüştür.2004 yılından bu yana Güneş Sigorta A.Ş, Nisan 2013’den beri Axa Sigorta A.Ş ve Nisan 2016'dan itibaren Sompo Japan Sigorta A.Ş. Acentelikleri birlikte yürütülmektedir.

Bu Süreçte ana sözleşmemizde yazan risk yönetimi danışmanlığı ve hasar destek hizmetlerimiz aralıksız sürmüştür.Siz sigortalılarımızdan aldığımız güçlü destek, bizim sizlere sunduğumuz kaliteli hizmetler olarak sürecektir.

Sermaye Yapımı : a) Sermaye : Tamamı Ödenmiş 50.000 TL

Ahmet Göktaş (%100 Hisse)

 

Değerlerimiz : Toplumsal yaşamın öznesi olan insanı, insancıl olguları her zaman ön planda tutarak güçlü,kalıcı,güvenilir,öncü,öğen,eleştiren,hep ortak akla ve deneyimlere yoğunlaşarak sorunları çözen, yapıcı değerleri ilke edinerek ülkemizde sigorta alışkanlığı ve sürekliliği sağlamak,bu bilinvi oluşturmak,bu anlayışla üretim yapmak, sigortalılarımıza açık,net bilgiler vermek, memnuniyet sağlamak.

SEKTÖREL HABERLER
ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ SİGORTA ŞİRKETLERİ
ANA SAYFA   |   HAKKIMIZDA   |   POLİÇE HATIRLAT   |   SIK SORULAN SORULAR   |   ONLINE TEKLİF AL   |   İLETİŞİM   |   GİZLİLİK
gay porn gay porn